21.10.2026 00:24
Navigaatio
Uusimmat artikkelit
· SSG Summer Match 201...
· SSG Speed Shotgun - ...
· SSG Summer Match 201...
· SSG Summer Match 201...
· SSG Summer Match 201...
Satunnaiset kuvat
 (Albumi: 2006 Padasjoen pamaus)
Ereignisse
<< Januar 2113 >>
Mo Di Mi Do Fr Sa So
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Keine Ereignisse.

» Kisat 2010 » Stadi Cup 2010 osakilpailu I
Stadi Cup 2010 osakilpailu I
Stadi Cupin ensimmäinen osakilpailu käytiin 4.6.201 Santahaminassa aurinkoisen ja lämpimän sään vallitessa. Staget olivat yksinkertaisuudestaan huolimatta haastavia. Pistoolikisoissa kun harvemmin pääsee paukuttelemaan pahveja 25m päästä.

Iso kiitos järjestäjille!

Tulokset:

OPEN -Overall Match Results
NamePercentPointsCategory
1Ahonen, Marko J100,00400,00
2Suominen, Jukka100,00364,47Senior
3Kadenius, Jyrki R91,89334,92
PRODUCTION -Overall Match Results
NamePercentPointsCategory
1Hulikkala, Janne100,00368,61
2Winquist, Niclas89,68330,58
3Tähtinen, Jyri-pekka83,06306,17
4Luolajan-mikkola, Sauli81,14299,09
5Varila, Veli-matti79,92294,59
6Iikkola, Jarkko76,78283,01
7Autio, Antti71,37263,08
8Ekberg, Mikael71,13262,18
9Kilpiö, Jukka69,96257,89
10Noponen, Jukka68,26251,63
11Manninen, Pauli T55,11203,14
12Antikainen, Hannu 251,63190,30Senior
13Räisänen, Hannu T50,71186,93Senior
14Hänel, Patrick44,83165,25
15Ratilainen, Veijo40,88150,70Senior
16Nurmi, Pasi39,48145,52
17Ryymin, Pentti19,4971,83
STANDARD -Overall Match Results
NamePercentPointsCategory
1Kaislaranta, Mikael100,00393,67
2Vähäkallio, Olavi87,31343,69
3Hirvikallio, Risto86,19339,30Junior
4Riste, Mika J83,74329,65
5Dahl, Mikael82,16323,42
6Hyyryläinen, Isto77,59305,44
7Kulmala, Jan-eric76,23300,08
8Martikainen, Timo T66,69262,52
9Vehmainen, Tuomas58,64230,85
10Mikkonen, Timo P57,43226,09
11Tamminen, Jyri55,19217,26
12Koskela, Lasse40,70160,24Senior
13Heino, Mika J40,22158,32
14Karlsson, Markus39,08153,86Senior
15Joki, Veikko36,62144,18S. Senior
16Väyrynen, Pentti J33,87133,32
17Sysimiilu, Ilkka25,0698,67S. Senior


Tarkistuslista:

Scores


Tulokset PDF:nä:

Overall
Stages

WinMSS export iffailijoille:

Export
Kommentit
Ei kommentteja.
Kommentoi
Kirjaudu sisään kommentoidaksesi.
Arvosanat
Vain jäsenet voivat antaa arvosanoja.

Ole hyvä ja kirjaudu sisään arvostellaksesi.

Ei arvosanoja.
Sisään
Käyttäjätunnus

Salasana



Salasana unohtunut?
Pyydä uusi täältä.
74,213,043 uniikkia vierailua